Pin on sport

Ne)vidíme to černě. Čeští biatlonisté jdou do boje v nové kombinéze -  BiatlonMag
Ne)vidíme to černě. Čeští biatlonisté jdou do boje v nové kombinéze - BiatlonMag

Český biatlon (@ceskybiatlon) / Twitter

Tereza a Jakub. „Jako černá a bílá,“ říká o medailistech z MSJ&D trenér  Tomáš Holubec - Biatlon
Tereza a Jakub. „Jako černá a bílá,“ říká o medailistech z MSJ&D trenér Tomáš Holubec - Biatlon

Před začátkem SP je koronavirus u biatlonistů Francie a Rumunska - iDNES.cz

Vytrvalostní závod na MS ovládla Wiererová, dvě Češky doběhly v první  desítce - Aktuálně.cz
Vytrvalostní závod na MS ovládla Wiererová, dvě Češky doběhly v první desítce - Aktuálně.cz

Davidová září i v zámoří! Ve vytrvalostním závodě získala stříbro a červený  trikot - Biatlon
Davidová září i v zámoří! Ve vytrvalostním závodě získala stříbro a červený trikot - Biatlon

Nevím, jestli mám být ráda, nebo se rozbrečet.' Dodatečné medaile nebudí u  biatlonistek jenom nadšení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nevím, jestli mám být ráda, nebo se rozbrečet.' Dodatečné medaile nebudí u biatlonistek jenom nadšení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ATEX - Přepracovali jsme design loňské kombinézy naší biatlonové  reprezentace a zde je výsledek! 🇨🇿✌️ V sezóně 2019/2020 nastoupí Český  biatlon právě v tomto oblečení! | Facebook
ATEX - Přepracovali jsme design loňské kombinézy naší biatlonové reprezentace a zde je výsledek! 🇨🇿✌️ V sezóně 2019/2020 nastoupí Český biatlon právě v tomto oblečení! | Facebook

Stíhací závod v Oslu vyhrála reprezentantka Slovenska Kuzminová, nejlepší z  Češek byla třináctá Vítková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Stíhací závod v Oslu vyhrála reprezentantka Slovenska Kuzminová, nejlepší z Češek byla třináctá Vítková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jak trenér Holubec smekal sedmikilovou čepici před bronzovými hrdinkami a  servismany - Biatlon
Jak trenér Holubec smekal sedmikilovou čepici před bronzovými hrdinkami a servismany - Biatlon

Problémy biatlonistů. Tři zkušené Čechy trápí zdraví, Vítkové se špatně  dýchá - Aktuálně.cz
Problémy biatlonistů. Tři zkušené Čechy trápí zdraví, Vítkové se špatně dýchá - Aktuálně.cz

E-SHOP | eshop.vysocina-arena.cz

Biatlon, SP NMNM,sprint Ž: Gabriela Soukalová - Aktuálně.cz

Biatlon pokračuje ve Švédsku, hlavní favorit ale na startu nebude |  Refresher news
Biatlon pokračuje ve Švédsku, hlavní favorit ale na startu nebude | Refresher news

Polský biatlon ve střetu. Končí sportovní ředitelka i trenéři - BiatlonMag

Oblečení :: PBK

ATEX - Český biatlon v oblečení ATEX. ❤️ | Facebook

ATEX I Opravdu české sportovní oblečení

Biatlon SP 2019/20 Francie (Annecy): Závod žen s hromadným startem - Celý  závod - Charvátová 11. - YouTube
Biatlon SP 2019/20 Francie (Annecy): Závod žen s hromadným startem - Celý závod - Charvátová 11. - YouTube

Biatlon Archivy - ununik

Fotogalerie: Česká čtveřice pro smíšenou štafetu na mistrovství světa v  biatlonu.
Fotogalerie: Česká čtveřice pro smíšenou štafetu na mistrovství světa v biatlonu.